KILKA SŁÓW O NAS

Jesteśmy zgranym zespołem, który za swoją misję przyjął leczenie na najwyższym poziomie jakości, bezpieczeństwa i trwałości. Uzupełniając swoje umiejętności i kompetencje świadczymy leczenie kompleksowe - od leczenia zachowawczego i kanałowego pod mikroskopem, po protetykę, periodontologię i implantologię. Pracujemy w oparciu o nowe technologie i sprawdzone procedury lecznicze oraz stale pogłębiamy swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach. Komunikacja to dla nas podstawa. Wyjaśniamy, tłumaczymy, rysujemy - wszystko po to, żeby w dostępny sposób Pacjent rozumiał na czym polega leczenie.
Lubimy się uśmiechać :) Taki jest również nadrzędny cel leczenia w Stomatologii Diament - zdrowa jama ustna i olśniewający, pewny siebie uśmiech.

NASZ ZESPÓŁ

Katarzyna Obara

Lekarz dentysta - periodontologia, implantologia, protetyka

Ukończyłam studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym na wydziale lekarskim - Oddziale Dentystycznym. Specjalizuję się w leczeniu periodontologicznym, protetycznym i w stomatologii estetycznej. To właśnie periodontologia jest dla mnie podstawą przewidywalnego leczenia zachowawczego, czy protetycznej metamorfozy uśmiechu. W końcu przy mocnych „fundamentach”, czyli zdrowych dziąsłach i kości utrzymujących nasze zęby mogę przewidzieć, czy praca jaką wykonuje jest bezpieczna, kompleksowa i trwająca w czasie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego. Od czasu studiów cały czas szkolę się na kursach, kongresach i w zaciszu domowym, zgłębiając moją wiedzę z książek krajowych oraz zagranicznych. Najważniejszy jest dla mnie Pacjent - jego zaufanie, na które pracuje codziennie, komfort oraz spokojna i przyjazna atmosfera. Ze swojej strony oferuję pełen profesjonalizm w połączeniu z miłym usposobieniem oraz energią i uśmiechem na twarzy :). Prywatnie uwielbiam podróże, mądre książki i skoki ze spadochronem ;) .

Żaklina Rojek

Lekarz dentysta - stomatologia zachowawcza, endodoncja mikroskopowa

Tytuł lekarza dentysty uzyskałam na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Jestem również pracownikiem dydaktycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katedrze i Zakładzie Ortodoncji. Jeśli chodzi o pracę stomatologa, lubię zajęcia wymagające precyzji, dokładności i cierpliwości, dlatego w Stomatologii Diament zajmuję się głównie stomatologią zachowawczą oraz endodoncją mikroskopową. Endodoncja, czyli leczenie kanałowe, jest jedną z dziedzin, w której cały czas poszerzam swoją wiedzę oraz kwalifikacje, biorąc udział w kursach oraz szkoleniach. Do każdego pacjenta podchodzę z duża empatią i uśmiechem, zwracam uwagę, aby Pacjent czuł się komfortowo, a dany zabieg został wykonany jak najdelikatniej. Lubię również pracę z dziećmi.

Katarzyna Basiaga

Dyplomowana asystentka i higienistka - profesjonalna higienizacja, profilaktyka, wybielanie

Marzena Żmuda

Dyplomowana asystentka i higienistka - profesjonalna higienizacja, profilaktyka, wybielanie