KILKA SŁÓW O NAS

Jesteśmy zgranym zespołem, który za swoją misję przyjął leczenie na najwyższym poziomie jakości, bezpieczeństwa i trwałości. Uzupełniając swoje umiejętności i kompetencje świadczymy leczenie kompleksowe - od leczenia zachowawczego i kanałowego pod mikroskopem, po protetykę, periodontologię i implantologię. Pracujemy w oparciu o nowe technologie i sprawdzone procedury lecznicze oraz stale pogłębiamy swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach. Komunikacja to dla nas podstawa. Wyjaśniamy, tłumaczymy, rysujemy - wszystko po to, żeby w dostępny sposób Pacjent rozumiał na czym polega leczenie.
Lubimy się uśmiechać :) Taki jest również nadrzędny cel leczenia w Stomatologii Diament - zdrowa jama ustna i olśniewający, pewny siebie uśmiech.

NASZ ZESPÓŁ

Katarzyna Obara

Lekarz dentysta - periodontologia, implantologia, protetyka

Ukończyłam studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym na wydziale lekarskim - Oddziale Dentystycznym. Specjalizuję się w leczeniu periodontologicznym, protetycznym i w stomatologii estetycznej. To właśnie periodontologia jest dla mnie podstawą przewidywalnego leczenia zachowawczego, czy protetycznej metamorfozy uśmiechu. W końcu przy mocnych „fundamentach”, czyli zdrowych dziąsłach i kości utrzymujących nasze zęby mogę przewidzieć, czy praca jaką wykonuje jest bezpieczna, kompleksowa i trwająca w czasie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego. Od czasu studiów cały czas szkolę się na kursach, kongresach i w zaciszu domowym, zgłębiając moją wiedzę z książek krajowych oraz zagranicznych. Najważniejszy jest dla mnie Pacjent - jego zaufanie, na które pracuje codziennie, komfort oraz spokojna i przyjazna atmosfera. Ze swojej strony oferuję pełen profesjonalizm w połączeniu z miłym usposobieniem oraz energią i uśmiechem na twarzy :). Prywatnie uwielbiam podróże, mądre książki i skoki ze spadochronem ;) .

dr Katarzyna Nitka-Kranz

Lekarz dentysta - stomatologia zachowawcza dzieci i dorosłych, stomatologia estetyczna

Ukończyła kierunek lekarsko-dentystczny na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w 2017 roku. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w kursach i szkoleniach. W pracy najbardziej ceni sobie dobry kontakt z Pacjentem oraz sumienność.
Przeprowadza wszystkie zabiegi z użyciem lup powiększających z oświetleniem, dzięki czemu podczas leczenia dba o każdy szczegół. Zajmuje się leczeniem zachowawczym dzieci i dorosłych oraz stomatologią estetyczną.

dr Piotr Sikora

Lekarz dentysta - endodoncja (leczenie kanałowe) pod mikroskopem

Ukończył stomatologię na Wydziale Lekarsko – Dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.
Z powodzeniem doskonali swoją wiedzę teoretyczną oraz umiejętności praktyczne zwłaszcza z zakresu endodoncji pod mikroskopem oraz wykonywania zabiegów chirurgicznych. Stale poszerza swoje kompetencje i zdobywa wiedzę uczestnicząc w licznych, nowoczesnych szkoleniach i kursach.
Jest młodym, ambitnie rozwijającym się zawodowo lekarzem dentystą. Sumienność i dbanie o dobro pacjenta są jego atrybutami. Chętnie korzysta z nowoczesnych rozwiązań, by móc sprostać oczekiwaniom swoich pacjentów. W Stomatologii Diament możemy liczyć na niezwykłą skrupulatność i sumienność Pana dr podczas leczenia kanałowego pod mikroskopem.

Katarzyna Basiaga

Dyplomowana asystentka i higienistka - profesjonalna higienizacja, profilaktyka, wybielanie