Pas startowy do utraty wypełnień!
Dzisiaj chcę zacząć nowy wątek. Moja filozofia pracy polega na tym, żeby najpierw DOBRZE wyleczyć zęby, a później tylko je […]
Dzisiaj chcę zacząć nowy wątek. Moja filozofia pracy polega na tym, żeby najpierw DOBRZE wyleczyć zęby, a później tylko je […]