KILKA SŁÓW O NAS

Jesteśmy zgranym zespołem, który za swoją misję przyjął świadczenie Tobie usług o wysokiej jakości, przewidywalności i bezpieczeństwa w atmosferze - „jak u siebie”. Zdajemy sobie sprawę, że często odczucia związane z wizytą u stomatologa obarczone są niepokojem i lękiem. Dlatego cieszy nas niezmiernie, jak po „przełamaniu pierwszych lodów” Pacjent wita nas z uśmiechem i spokojem - aby po kilkunastu minutach obudzić się po małej drzemce na fotelu :) Tak tak, to się naprawdę zdarza!

Katarzyna Obara

Lekarz dentysta

Ukończyłam studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym na wydziale lekarskim - Oddziale Dentystycznym. Specjalizuję się w leczeniu periodontologicznym, protetycznym i w stomatologii estetycznej. To właśnie periodontologia jest dla mnie podstawą przewidywalnego leczenia zachowawczego, czy protetycznej metamorfozy uśmiechu. W końcu przy mocnych „fundamentach”, czyli zdrowych dziąsłach i kości utrzymujących nasze zęby mogę przewidzieć, czy praca jaką wykonuje jest bezpieczna, kompleksowa i trwająca w czasie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego. Od czasu studiów cały czas szkolę się na kursach, kongresach i w zaciszu domowym, zgłębiając moją wiedzę z książek krajowych oraz zagranicznych. Najważniejszy jest dla mnie Pacjent - jego zaufanie, na które pracuje codziennie, komfort oraz spokojna i przyjazna atmosfera. Ze swojej strony oferuję pełen profesjonalizm w połączeniu z miłym usposobieniem oraz energią i uśmiechem na twarzy :). Prywatnie uwielbiam podróże, mądre książki i skoki ze spadochronem ;) .

Dyplomowana asystentka stomatologiczna

Współpracuję z Panią Moniką od kilku lat, dzięki czemu nie czujemy, że pracujemy. My płyniemy :) Jej pomocne dłonie i spokojne usposobienie pozwala naszym Pacjentom czuć się swobodnie i komfortowo. Zawsze profesjonalna i uporządkowana. Bardzo chętnie uczy się nowych umiejętności, uczestnicząc w kursach i szkoleniach w swojej dziedzinie.

Dyplomowana asystentka i higienistka stomatologiczna

Pani Monika to żywy wulkan energii. Zawsze uśmiechnięta i pomocna. Potrafi w świetny sposób nawiązać kontakt z Pacjentami. Nie sposób się przy niej nie uśmiechać. Przeprowadza zabiegi profilaktyczne. To od niej dowiesz się, jak szczotkować swoje zęby żeby były zdrowe oraz jakich przyborów używać i czego unikać przy codziennej higienie jamy ustnej.